Anahtar Teslim Projeler

1
Rüzgar Analizleri
Rüzgar Ölçümleri, Analizi ve hesaplamalarını da bünyemizde yapıp ölçüm, test ve hesap konularında size yardımcı oluyoruz.
2
ÇED, İnşaat ruhsatı, Tek Hat Şeması, Kurum Görüşleri, Saha Haritaları, Kamulaştırma
Yapılacak santralin gerekli projelendirmesi yapılıp, projenin gerektirdiği izinleri almaktayız.
3
Türbin Seçim Süreci - Kontrat Aşamaları
Rüzgar Türbin seçiminin yapılması; Rüzgâr ölçümleri, projenin veri değerlendirmesi, enerji üretiminin belirlenmesi gibi projenin ileri aşamalarında en önemli unsurdur. Seçilen kriterlere göre türbin seçimini yapmaktayız.
4
Alt Yüklenici Anlaşmaları
Sektörümüzde özellikle Enerji işleri bir çok konuda uzmanlık ve iş bölümü gerektiren komplike bir iş haline gelmiştir. Bu nedenle alt yükleniciler ile yapılacak anlaşma ve kontrat içerikleri konusunda detaylı ve hassas bir çalışma gerekmektedir. Anlaşma ve kontrat süreçlerinin yönetimi ya da danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.
5
Finans Süreci
Projenin finansmanı projenin gerçekleştirilmesinde ve süresinde çok etkili olduğu için, proje finansman ve nakit akışını önceden tahmin edip, finansman konusunda tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktayız.
6
Proje Onay Süreci – İnşaat, Mekanik, Elektrik
Projelerin onaylanması ve sistemin devreye alınması ekibimiz tarafından takip edilip, tamamlanmaktadır.
7
Proje Süreci
Projelerin Çizimi ve kabulü, Mühendisliğin yanı sıra hukuki bilgi ve tecrübe gerektiren işin en önemli aşamalarındandır. Projenin hayata geçirilmesi süreci ve santral sahası var olduğu sürece etkisi olan verimliliği, uygulama kolaylığı, geleceğe dönük yaklaşımlar barındıran projeler ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
8
Operasyon Bakım
Enerji Santrallerinin ve Rüzgar Türbininin operasyon bakım ihtiyaçları bünyemizdeki teknik ekip tarafından takip edilip, yapılmakta, yapılan çalışma raporlanıp işveren ile paylaşılmaktadır. Bakım yapılması veya değiştirilmesi istenen ekipmanların keşfini yapıp, maliyet analizini ve süresini içeren teklif dosyası sunmaktayız.
KATWIND tecrübesi ve uzmanlığını kullanarak sizlere 7x24 destek vermek için yanınızda!