Anahtar Teslim Proje

Rüzgar Analizleri

Rüzgar Ölçümleri, Analizi ve hesaplamalarını da bünyemizde yapıp ölçüm, test ve hesap konularında size yardımcı oluyoruz.

Başvuru

ÇED, İnşaat ruhsatı, Tek Hat Şeması, Kurum Görüşleri, Saha Haritaları, Kamulaştırma

Yapılacak santralin gerekli projelendirmesi yapılıp, projenin gerektirdiği izinleri almaktayız.

Türbin Seçim Süreci – Kontrat Aşamaları

Rüzgar Türbin seçiminin yapılması; Rüzgâr ölçümleri, projenin veri değerlendirmesi, enerji üretiminin belirlenmesi gibi projenin ileri aşamalarında en önemli unsurdur. Seçilen kriterlere göre türbin seçimini yapmaktayız.

Alt Yüklenici Anlaşmaları – Kontrat Aşamaları

Sektörümüzde özellikle Enerji işleri bir çok konuda uzmanlık ve iş bölümü gerektiren komplike bir iş haline gelmiştir.

Bu nedenle alt yükleniciler ile yapılacak anlaşma ve kontrat içerikleri konusunda detaylı ve hassas bir çalışma gerekmektedir. Anlaşma ve kontrat süreçlerinin yönetimi ya da danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Finans Süreci

Projenin finansmanı projenin gerçekleştirilmesinde ve süresinde çok etkili olduğu için, proje finansman ve nakit akışını önceden tahmin edip, finansman konusunda tecrübelerimizi sizinle paylaşmaktayız.

Proje Süreci

Projelerin Çizimi ve kabulü, Mühendisliğin yanı sıra hukuki bilgi ve tecrübe gerektiren işin en önemli           aşamalarındandır. Projenin hayata geçirilmesi süreci ve santral sahası var olduğu sürece etkisi olan verimliliği, uygulama kolaylığı, geleceğe dönük yaklaşımlar barındıran projeler ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Operasyon Bakım

Enerji Santrallerinin ve Rüzgar Türbininin operasyon bakım ihtiyaçları bünyemizdeki teknik ekip tarafından takip edilip, yapılmakta,  yapılan çalışma raporlanıp işveren ile paylaşılmaktadır. Bakım yapılması veya değiştirilmesi istenen ekipmanların keşfini yapıp, maliyet analizini ve süresini içeren teklif dosyası sunmaktayız.

Proje Onay Süreci – İnşaat, Mekanik, Elektrik

Projelerin Onaylanması ve Sistemin devreye alınması Ekibimiz tarafından Takip edilip, Tamamlanmaktadır.

Proje Süreçleri

Projelerin Çizimi ve kabulü, Mühendisliğin yanısıra hukuki bilgi ve tecrübe gerektiren işin en önemli aşamalarındandır, Projenin hayata geçirilmesi süreci ve santral sahası var olduğu sürece etkisi olan verimliliği, uygulama kolaylığı, geleceğe dönük yaklaşımlar barındıran Projeler ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Operasyon Bakım

Enerji Santrallerinin ve Rüzgar Türbininin operasyon bakım ihtiyaçları bünyemizdeki teknik ekip tarafından takip edilip, yapılmakta Yapılan çalışma raporlanıp işverene paylaşmaktayız.

Bakım yapılması veya değiştirilmesi istenen ekipmanarın keşfini yapıp, maliyet analizini ve süresini içeren teklif dosyasıda sunmaktayız.

KATWIND tecrübesi ve uzmanlığını kullanarak sizlere 7×24 destek vermek için yanınızda!