Montaj Bakım Servis 2

1-) Rotor Kanat Kontrol ve Bakım
KATWIND’in uzman kadrosu, iple erişim tekniğini kullanarak, kanatlarda periyodik kontrollerin yapılmasını, kanatlarda oluşmuş veya oluşabilecek hasarların tespitini sağlamakta, hazırladığı teknik raporlar ile de risk durumları ve maliyet hesaplarını sunmaktadır.

KATWIND nakliye, montaj aşamasında ya da işletme döneminde hava koşullarına bağlı olarak meydana gelen hasarların kısa sürede, yerinde ve üretim teknolojisine uygun olarak tamiratlarının yapılmasını sağlamaktadır. Yerine getirilen tüm operasyonlar sonrası kapsamlı ve detaylı teknik raporlar hazırlanıp müşterilerine sunulmaktadır.
Bu kapsamda yapılan çalışmalar;
Kanat kontrolleri (görsel)
Kanat kontrolleri (NDT)
Topraklama kablosu dirençlerinin ölçülmesi
Kanat tamiratlarının yapılması
Kanat temizliği ve boya işlerinin yapılması
Büyük boyutlu hasarların vakum-infüzyon tekniği kullanılarak onarılması olarak sıralanabilir.

2-) Kule Ve Kule İçi Donanımlar 

KATWIND, bünyesinde yer alan teknik ve alanında eğitimli personeli ile kule ve kule içi tüm donanımların periyodik kontrollerinin yapılmasını sağlamakta ayrıca nakliye ve montaj esnasında kule ve nacellede meydana gelen hasarların yerinde giderilmesi hizmetini sunmaktadır.

Kule içi;
– Asansör
– Merdiven
– Haca Rail
– Yük vinci
ekipmanlarının periyodik kontrollerinin yapılması ve hasarlarının giderilmesi görevlerini yerine getirmektedir. Talep edildiğinde, kule ve kule içi donanımların temizleme işlemleri de yapılmaktadır.
Yapılan tüm hizmetlerin tamamlanması sonrasında kapsamlı ve detaylı teknik raporlar hazırlanarak müşterilerine sunulmaktadır.

3-) Servis Destek Hizmetlerimiz

Rüzgar türbinlerinde yapılan periyodik kontroller aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır.
Tork kontrol
Alignment
Yağ ve sıvı kontrolleri
Fonksiyon testler
Genel temizlik

KATWIND tecrübesi ve uzmanlığını kullanarak sizlere 7×24 destek vermek için yanınızda!