Hakkımızda

hakkimizda2016 yılında kurulan Katwind Enerji 10 yılı aşkın tecrübesi olan ekibiyle Avrupa standartlarında mühendislik çözümleri üretme ilkesiyle yola çıkmış rüzgar enerji santrali projelerinin her alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.
Gün geçtikçe büyüyen ekibiyle Katwind Enerji, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere toplam yaklaşık 300 MW kurulu güce sahip santralin kurulumunda farklı görevler almış ve almaya devam etmektedir.

Ülkemizde ve uluslararası arenada, hizmet verdiği alanda lider konumuna gelmeyi hedefleyen KATWIND, tecrübeli mühendis ekibiyle şimdi ve gelecekte, rüzgar enerjisi projelerinde akla ilk gelen firma olma yolunda çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

ISO Sertifikalarımız

KATWIND kuruluşundan bu yana, yenilenebilir enerji sektöründe vermekte olduğu hizmetleri uluslararası standartlara taşımayı ve müşterilerine de bu standartlarda hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu hedefi yerine getirmek amacıyla yönetim sistemi standartlarının gerektirdiği tüm çalışmaları yaparak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarını karşıladığını kanıtlamış ve sertifikalarını 28 Aralık 2017 tarihinde TÜV AUSTRIA TURK kurumundan almış bulunmaktadır.

KATWIND yönetim sistemlerinin ve bu sistemleri oluşturan hedef ve programların, düzenli gözden geçirmelerle etkinliğini değerlendirmeyi ve sürekli iyileştirme için sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda gereken çalışmaları yapacağını ve müşterilerinin beklenti ve taleplerini bu doğrultuda karşılayacağını garanti etmektedir.